Nasza międzynarodowa agencja i zespół specjalistów w dziedzinie nieruchomości rolnych i komercyjnych na całym świecie oferuje szeroki wachlarz usług (ODWIEDŹ STRONĘ)

W Polsce zajmujemy się głównie doradztwem w zakresie nieruchomości rolnych i komercyjnych oferując usługi:

  1. Od doradztwa w zakresie nabywania nieruchomości, przez marketing do kupna lub sprzedaży
  2. Brown & Co posiada udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu  i sprzedaży nieruchomości rolnych i komercyjnych
  3. Świadczymy usługi doradztwa w strategii inwestycyjnej i możliwościach nabywczych

Brown & Co doradza i pośredniczy w zakresie sprzedaży i zakupu wszystkich rodzajów nieruchomości wiejskich, w tym mieszkaniowych oraz gospodarstw rolnych i gruntów. Analizujemy możliwości rozwoju i inwestycji. 

Brown & Co działa na rzecz inwestorów instytucjonalnych, firm deweloperskich, inwestorów prywatnych i organizacji charytatywnych oraz sprawuje kontrolę zarówno nad pojedynczymi nieruchomościami komercyjnymi, jak również dużymi przedsięwzięciami. Nasz zespół zajmujący się zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi podejmuje bardzo aktywne działania, stale starając się zwiększyć zyski. Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych celów klienta starając się zwiększyć wartość kapitału najmu i wartość kapitałową powziętych inwestycji.


Obszary specjalizacji:

– Portfolio i zarządzanie aktywami

Regularny przegląd portfeli nieruchomości i harmonogramu najmu proponujemy indywidualne rekomendacje w celu utrzymania i poprawy wyników inwestycyjnych. Może to obejmować przebudowę i remonty, jak również poprawę warunków umowy i najmu.

– Zbieranie czynszów i kontrola kredytowa

 Współpracując z naszym działem księgowości, zapewniamy pomoc w regulowaniu terminowego płacenia czynszów oraz przygotowywaniu sprawozdań finansowych w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb klientów.

– Usług administracyjne 

Przygotowujemy budżety, organizujemy i zarządzamy strategicznym i bieżącym utrzymaniem, zapewniamy zgodność dokumentacji z obowiązkami ustawowymi, wystawiamy faktury i zbieramy czynsze jak również przygotowujemy sprawozdania z działalności.

– Zarządzanie najmem 

Współpracujemy z lokatorami, aby zwiększyć i świadomość dotyczącą obowiązków najemcy. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, współpracujemy z prawnikami, by doradzić najlepszą metodę odzyskania czynszu. Wraz z naszym działem badań budynku przygotowujemy harmonogramy aktualnych potrzeb remontowych, które należą do obowiązków najemców.


Kontakt

W celu doprecyzowania szczegółów dotyczących NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH prosimy o wizytę na stronie Brown&Co International, e-mail lub telefon do naszego biura w Toruniu.